מלונות עם כלבים

מעוניינים לשבור את השגרה עם חופשה, לחגוג עם הילדים בעיר הגדולה, אולי לצאת לנופש רומנטי בעיר הבירה? להיפגש עם חברים בבית מלון?
ומה עם החברים על ארבע שהם חלק בלתי נפרד מחייכם? שוב צריך לחפש סידור, מישהו שילין אותם ויטפל במסירות או לממן גם את החופשה וגם פנסיון? הפעם הכלבים הנאמנים והאהובים שלכם באים אתכם!
מלונות עם כלבים מקבלים בברכה את החברים הפרוותיים ומתייחסים אליהם כאל בני משפחה נוספים, כל עוד כמובן מקפידים על הכללים.
רשת מלונות אטלס המציגה מבחר מלונות בוטיק קונספטואליים בקודקודים המרכזיים בתל אביב וירושלים מקבלת באהבה כלבים ידידותיים. תוכלו להתענג על חופשה מיוחדת ומושקעת ללא דאגות ולבלות זמן איכות גם עם חיית המחמד שלכם. 

אתם והכלבים נהנים ובגדול
היתרונות של מלונות עם כלבים הם ברורים: ראשית, חיסכון של כסף על פנסיון או הטרחה הנלווית למציאת מקום מגורים חלופי ואמין לכלב.
שנית, מניעת השינוי באורח החיים של הכלב והחשש לעזוב את בעל ארבע הרגליים במקום אחר או להיעדר לתקופה ממושכת יותר מהרגיל וחלילה לגרום לחרדת נטישה, כשישנם כלבים שעשויים לחוות את הסיטואציה בדרך כזאת.
לצד כל אלה יש בהחלט יתרון להביא את הכלב לחופשה למלון ידידותי לכלבים, כדי שתוכלו ליהנות מהחופשה עם הכלב, בין אם בטיולים לאורך החוף, פיקניק קסום בפארק תחת כיפת השמיים ואפילו במקומות אחרים שפתוחים לרעיון של כניסה עם כלבים כמו מסעדות שמציעות מרחב לישיבה עם הכלב.

מה צריך לדעת לפני שמגיעים עם הכלב למלון?
ברשת אטלס קשובים לצרכיהם של בעלי הכלבים ומאפשרים אירוח עם כלבים כולל כלים ייעודיים לשתייה ואוכל לכלב בכל אחד מהחדרים בתיאום מראש.
על פי מדיניות הרשת, הכלבים שמתקבלים בברכה באירוח במלונות הרשת בתל אביב ובירושלים הם כלבים עד משקל 15 ק"ג, כשבכל חדר ניתן להתארח עם כלב אחד בלבד ולא ניתן להתארח עם כלבים מסוכנים (כלבים מעל 3 חודשים שנשכו בעבר או גילו התנהגות תוקפנית או שייכים לגזע מסוכן על פי החוק להסדרת הפיקוח על כלבים).
מלונות עם כלבים מבית אטלס מאפשרים אירוח לפי התנאים שהוזכרו לעיל, אך יש לבקש מראש אישור על אירוח עם הכלב ולמסור למלון כתנאי צילום של רישיון הכלב ולחתום על מסמך מדיניות ולהתחייב לפעול על פיו.
יש לאשר שהכלב אינו מסוכן ושהוא מחוסן ומטופל נגד פרעושים, תולעים וכדומה ולהקפיד על התנהגות לפי הנחיות המלון כמו היכן מותר והיכן לא ניתן להסתובב עם הכלב.
למשל, חל איסור על כניסת חיות מחמד לחדר האוכל ולשטח הבריכה ויש להתחייב לקשור את הכלב ברצועה בשטחים הציבוריים ולא ניתן להשאיר כלבים ללא השגחה בחדר המלון יותר מדקות בודדות ויש לשמור על שקט, ניקיון ולהשתמש בכלים למזון ושתייה לכלב הנמצאים בחדר בלבד.
הכינו את בני הלוויה שלכם לחופשה בבחירת מלון עם כלבים ובדקו מראש אם הכלב אכן עומד בתנאים והקפידו על ההנחיות על מנת לאפשר חופשה נעימה לכם ולבעלי החיים.
הביאו עמכם ציוד חיוני לבעל החיים בין אם מרבץ מועדף, משחק אהוב, מזון שגרתי או חטיף פינוק וכמובן רצועה. דאגו שהכלב לא יעלה על הרהיטים במלון או יסב חלילה נזק לרהיטים, לקירות או לדלת אחרת תאלצו לשלם בגין הנזק שנגרם.

היכן נופשים עם הכלבים?
תוכלו לתכנן מבעוד מועד גם תוכנית אומנותית ופעילויות הרלבנטיות לחופשה עם כלבים ולבחור מלכתחילה מלון שקרוב לאזורים שמתאימים לבילוי עם כלבים כמו מסלולי הליכה, גנים ירוקים, מרכזים פתוחים שמאפשרים גישה עם בעלי חיים.
למשל, מלון ים או מלון טל מבית אטלס שמטיבים לגלם את הסצנה הימית שוקקת החיים וקרובים לקו החוף למי שרוצה לבלות עם הכלבים על החול הרך ולתת להם להשתכשך במים (רק אל תשכחו לנקות אותם היטב לפני שהם נכנסים חזרה למלון) או מלון עם כלבים בשם מלון סינמה, שמתכתב בעיצובו ובאווירה הייחודית עם הזירה הקולנועית ושוכן ממש מעל כיכר דיזינגוף האגדית המהווה אתר בילוי והסתובבות נהדר עם כלבים מה גם שדיזינגוף סנטר, מרכז הבילוי והשופינג הסמוך הנמצא במרחק הליכה קצר, ידידותי לבילויים עם כלבים.
מוזמנים לבחור את מלון פבריק באזור התוסס של נחלת בנימין במדרחוב האומנים קרוב לאלבני, לים ולשדרת רוטשילד, שנחשב למקום שרבים מסתובבים בו עם הכלבים ותוכלו למצוא לכלב חברים או לשבת בכיף עם בירה או על קפה וליהנות מאווירת החיים הטובים.
בירושלים מחכים לכם מלון ארתור האלגנטי הסמוך לכיכר ציון מרחק קצר משוק מחנה יהודה בו מגוון מסעדות מאפשרות כניסה עם כלבים או ישיבה עמם במרפסת או בחוץ וממלון הרמוני מלון עם כלבים בעל הצביון הנוסטלגי תוכלו להגיע לשלל אתרים אטרקטיביים בעיר הבירה ולפארקים היפים או לטייל במסלולי הטבע הקרובים לעיר.
מלונות עם כלבים מבית אטלס מלונות שמקבלים כלבים ישמחו לספר לכם על החוויה כל עוד מדובר בכלבים שעומדים בתנאים של מדיניות הרשת והאירוח שלכם ניתן ללא חיוב נוסף.
חפשו את המלון המבוקש לחופשה נפלאה עם הכלב שלכם. סיבה מעולה לכשכש בזנב בשמחה! 

לתקנון מדיניות אירוח כלבים במלונות רשת מלונות אטלס בע"מ

1. ברשת מלונות אטלס בע"מ אוהבים מאד בעלי חיים ושמחים לארח כלבים, עם בעליהם. איננו מארחים בעלי חיים אחרים, בשלב זה.  קרא עוד
1. ברשת מלונות אטלס בע"מ אוהבים מאד בעלי חיים ושמחים לארח כלבים, עם בעליהם. איננו מארחים בעלי חיים אחרים, בשלב זה.
2. להלן הכללים וההנחיות לאירוח כלבים במלונות רשת מלונות אטלס בע"מ. אורח המגיע עם כלבו לאחד ממלונות הרשת מאשר בכך כי הוא קרא תקנון זה ומתחייב לפעול על פיו.
3. ניתן להתארח ביחד עם כלבים בלבד בכל מלונות רשת מלונות אטלס בע"מ.
4. בעלי הכלבים יהיו אחראים לכל נזק ו/או פגיעה שייגרמו לגוף ו/או לרכוש לכל גורם בעקבות אירוח כלבו, ומכל מין וסוג.
5. לא ניתן להתארח עם כלב שמשקלו עולה על 15 ק"ג.אורח המבקש להתארח במלון עם כלב שמשקלו עולה על 15 ק"ג יוכל לעשות כן אם יקבל מראש את אישור מנהל/ת הקבלה בבית המלון.
6. בכל חדר ניתן להתארח עם כלב אחד בלבד.
7. אסורה הכנסת בעלי חיים מסוכנים למלונות רשת מלונות אטלס בע"מ. כלב מסוכן הינו כלב בן מעל 3 חודשים שכבר נשך בעבר, כלב המגלה התנהגות תוקפנית, כלב מגזע מסוכן על פי החוק להסדרת הפיקוח על כלבים, תשס"ג-2002, התקנות מכוחו ו/או כל דין רלבנטי אחר וכלב שנולד כתוצאה מהכלאה עם כלב מגזע מסוכן המגלה דמיון פיסי או התנהגות דומה לכלב מגזע מסוכן.
8. אורח המבקש להתארח עם כלבו ימסור למלון כתנאי לאירוח צילום של רישיון הכלב וכן יחתום על מסמך מדיניות והתחייבות לפעול על פיו. האורח מאשר כי הכלב אינו מסוכן והוא מחוסן ומטופל נגד פרעושים,תולעים וכיוב'. כמו כן ינהג האורח לפי הנחיות המלון היכן מותר להסתובב עם חיות מחמד והיכן אסור להסתובב עם חיות מחמד בשטחי המלון (למשל - איסור להיכנס עם חיות מחמד לחדר האוכל ולשטח הבריכה). האורח מתחייב כי הכלב יהיה קשור ברצועה בעת שהות בשטחים הציבוריים. קיים איסור להשאיר כלבים ללא השגחה בחדרי המלון למשך יותר מדקות בודדות, וכן מתחייב אורח המתארח עם כלב לשמור על השקט, הניקיון וכיוב'.
9. רשת מלונות אטלס בע"מ תמסור לכל אורח המתארח עם כלבו כלים למזון ושתיה לכלב ובעל הכלב מתחייב לעשות שימוש רק בכלים אלה ולא בכלים אחרים של בית המלון.
10. יובהר כי אורח שייפר מאת כללי המדיניות תהא רשת מלונות אטלס בע"מ רשאית לדרוש ממנו לפנות את חדרו ולעזוב את שטח המלון לאלתר.
אין בכללים אלה כדי לגרוע מן האפשרות לאורחים בעלי מוגבלויות להתארח עם כלבי נחיה או ליווי - לאחר הצגת אישור מתאים.   סגור
 
מלון בקסטייג'
מלון בקסטייג', תל אביב בין חנויות

הצג מלון צפה במפה
מלון פבריק
מלון פבריק, תל אביב בין חנויות בדים, אריגים ומוצרי תפירה, בלב רחוב נחלת בנימין ובקירבת שדרות רוטשילד, שוכן לו מלון פבריק. המבנה, ששימש לפני עשרות שנים כמפעל מתפרות, הפך למלון בן 43 חדרים לצעירים ולצעירים ברוחם.
הצג מלון צפה במפה
מלון 65
מלון 65, תל אביב באווירה רגועה, עם נוף המשקיף לשדרת רוטשילד, היפה מכולן בתל אביב, מתענגים על ארוחת בוקר עשירה, טרייה וצבעונית. מוקפדת, שופעת ומותאמת לטעמכם האישי. מסע קולינרי מהודר של טעמים וניחוחות
הצג מלון צפה במפה
מלון ארטיסט
מלון ארטיסט, תל אביב ברחוב בן יהודה בתל אביב, במרחק הליכה מהים, מלון המקדיש עצמו לאמנות ישראלית ייחודית וצעירה. עושר יצירתי חסר גבולות המבטיח חוויה מעוררת השראה
הצג מלון צפה במפה
מלון שלום & רילקס
מלון שלום & רילקס, תל אביב במרחק פסיעה קלה מן הים, מלון אצילי בניחוח אירופאי קלאסי בצבעי כחול - לבן – ורוד. בריזה ים תיכונית של רוגע ושלווה, על רקע שקיעות מוזהבות
הצג מלון צפה במפה
מלון טל
מלון טל, תל אביב סמוך לחוף מציצים, ולנמל תל אביב התוסס והשוקק ובמרחק פסיעה זריזה ממועדוני הבילויים בעיר, ממוקם מלון טל המחודש והאלגנטי, שמציע חווית אירוח מפוארת
הצג מלון צפה במפה
מלון ים
מלון ים, תל אביב בסמוך לנמל תל אביב, באווירת גלישה שייט וגלים שוצפים, מלון שכולו מחווה לתרבות הים. חללים שטופי שמש ועיצובים צעירים במניפת צבעים המעניקים חוויה ים תיכונית מושלמת
הצג מלון צפה במפה
מלון מלודי
מלון מלודי, תל אביב במרחק פסיעה קלילה מקו הים של תל אביב, מלון צעיר ודינמי שטוף אור, ועטוף בחמימות הנוסטלגית של תקופת הזוהר של חוף מציצים. להירגע להתרווח ולהתמוגג ברקע סירות המפרש החולפות באופק
הצג מלון צפה במפה
מלון מרקט האוס
מלון מרקט האוס, תל אביב בשוק הפשפשים ביפו, מוגשת ארוחת בוקר עשירה בטעמים ומרקמים המבוססת על טהרת הרכיבים הטריים של השווקים התוססים ומלאי החיים ובשילוב עם הנשמה היפואית הנדיבה והמפנקת
הצג מלון צפה במפה
מלון סנטר שיק
מלון סנטר שיק, תל אביב בלב הפועם של תל אביב הבליינית, מוקף מבני באוהאוס עוצרי נשימה, מלון מעוצב בשיק בוהמייני עם נגיעות תרבות הומוריסטיות המעניק חוויה אורבנית עליזה ומסוגננת
הצג מלון צפה במפה
מלון סינמה
מלון סינמה, תל אביב בלב ליבה של העיר הלבנה, במבנה שהיה בעברו קולנוע אסתר המיתולוגי, מלון המעניק חוויה שכולה מחווה לתרבות הקולנוע. נוסטלגיה ישראלית המוקרנת הישר אל תוך הנשמה
הצג מלון צפה במפה
מלון שדות
מלון שדות, תל אביב בצומת דרכים בשפלה הפורחת, בסמוך לשדה התעופה בן גוריון, מלון עשיר בנופי ישראל החקלאית והפסטורלית, להירגע ולהתרענן בו. הדרך לעולם לא פחות חשובה מהיעד
הצג מלון צפה במפה
מלון בצלאל
מלון בצלאל, ירושלים ברחוב בצלאל בשכונת נחלאות ובמרחק הליכה משוק מחנה יהודה הססגוני, מעוצב כולו בהשראת אמנות ישראלית מקורית, מלון הלוכד את מניפת הצבעים של ירושלים במלואה
הצג מלון צפה במפה
מלון ארתור
מלון ארתור, ירושלים מעוצב בנגיעות אלגנטיות בסגנון מודרני רומנטי, המלון האצילי מגלם בתוכו את המפגש המרתק בין תרבויות שליטי הארץ בעבר ובהווה: העותומנים, הבריטים והעבריים. לאנשים המחפשים לעצמם נופש מלכותי ספוג באדי ההיסטוריה
הצג מלון צפה במפה
מלון הרמוני
מלון הרמוני , ירושלים במרחק הליכה קצרה מן העיר העתיקה של ירושלים, בהרמוניה מוחלטת עם סביבתו הטבעית, מתגלה הפסיפס התרבותי העשיר שהפך אבן פינה בעיצוב המלון. תחושת קדושה עוצרת את הזמן מלכת
הצג מלון צפה במפה