קולינריה

אין כמו בראנצ' מפנק של מלון בוטיק!

ארוחות הבוקר והבראנצ’ שלנו זכו להצלחה רבה, ולא פעם נבחרו לארוחות המומלצות ע”י מגזינים ובלוגים מובילים. אנו מזמינים אתכם לחוויה קולינרית מוקפדת ומדויקת במלונות הבוטיק שלנו. בקפה 65 הוותיק והמבוקש, במלון בקסטייג׳, שארוחת הבראנצ' שלו התפרסמה בתוך זמן קצר כאחת הארוחות הטובות והיפות בעיר. במלון מרקט האוס שממוקם בלב שוק הפשפשים ומגיש את מיטב המטבח היפואי, עם מזנון אלגנטי, מגוון, כשר ומוקפד, שמביא לצלחת את הפסיפס של ההוויה היפואית הייחודית והססגונית. ומלונות בוטיק ייחודיים נוספים כמו פבריק בנחלת בנימין התוסס והצעיר, ובמלון שלום&רילקס האלגנטי והמיוחד ברחוב הירקון עם נוף מושלם.

Backstage Cafe

בקסטייג' קפה שוכן בקומת הכניסה של מלון בוטיק בן 48 חדרים, במבנה באוהאוס לשימור מחמיר, היכן ששכן החל מסוף שנות ה-40 אחד התאטראות המיתולוגיים של ישראל, תאטרון ה- "אהל".
בארוחת הבראנץ', הפתוחה לקהל הרחב בכל ימות השבוע, תוכלו לבחור בין שני עולמות של קברט או תאטרון שייקספירי קלאסי, שיוגשו לאורחים באמצעות לבוש קלאסי הקורץ למחוזות הבמה ונצנוץ האורות עם כלים מקוריים-פרופס לבחירה שיעצימו את החויה ויהפכו אותה לתאווה לעיניים ולבטן גם יחד.

  • ארוחת בוקר במלון 65
  • ארוחת בוקר במלון 65
  • ארוחת בוקר במלון 65
  • ארוחת בוקר במלון 65

Café 65

בקומת הכניסה של מלון 65 מרשת מלונות אטלס שוכןCafé 65 המקום הצבעוני והשוקק מציע ארוחת בוקר מוקפדת ותפריט המתאים לאורח החיים העירוני של תושבי השדרה בשעות הבוקר והצהריים ובסופי שבוע בראנץ’ מפנק במיוחד.

Market House

בוקר טוב יפו!
בלב שוק הפשפשים ובמרחק צעדים מחוף הים ונמל יפו העתיקה, ארוחת הבוקר של מלון “מרקט האוס” שפתוחה לקהל הרחב היא פתיח מושלם לטיול יפואי.
מחומוס הבית, דרך סוגי שקשוקות ועד “סביח אל חיר”- מגש סביח, ארוחת הבוקר שמציע המלון מציגה את המיטב של המטבח היפואי עם מזנון אלגנטי, מגוון, כשר ומוקפד, שמביא לצלחת את הפסיפס של ההוייה היפואית הייחודית והססגונית.

Shalom&Relax

אלגנטיות של סלון ביתי וחם, ישיבה ברוגע על ספות בגווני כחול-לבן וורוד עתיק עם הקפה הראשון של הבוקר, כשהים שנמצא במרחק נגיעה הוא תבלין שאין באף ארוחת בוקר אחרת- ככה יכול להתחיל היום שלכם עם ארוחת הבוקר של מלון שלום. עם בופה צבעוני, בר סלטים ססגוני, עמדת בריאות, מבחר מיצים טריים ומנות חמות לבחירה. תמיד אמרו לנו שארוחת הבוקר היא החשובה ביום, במלון שלום היא גם הנכונה ביותר!

Join Us