קולינריה

אנחנו לוקחים ברצינות את הארוחה הכי חשובה ביום. בכל מלונות אטלס מוגשות ארוחות בוקר טריות, עשירות ומגוונות, המתאימות לכל סועד בכל גיל ועם כל העדפה תזונתית. בחלק מהמלונות לקחנו את הקולינריה לדרגה של אמנות עד שארוחת הבוקר או הבראנץ׳ במלון הפכו למבוקשות מאוד. ארוחת הבראנץ׳ בקפה 65 היא מהידועות והמומלצות בעיר כבר כמה שנים, ובמלון הבקסטייג׳ מוגשת ארוחת בראנץ׳ שהתפרסמה בתוך זמן קצר כאחת הארוחות הטובות בעיר. בכל המלונות שלנו יש דגש חשוב על חדר אוכל מעוצב ונעים, שולחנות וכיסאות נוחים ואם אפשר אז כורסאות, הגשה יפה ומזמינה ומבחר גדול. 

Backstage Cafe

בקסטייג' קפה שוכן בקומת הכניסה של מלון בוטיק בן 48 חדרים, במבנה באוהאוס לשימור מחמיר, היכן ששכן החל מסוף שנות ה-40 אחד התאטראות המיתולוגיים של ישראל, תאטרון ה- "אהל".
בארוחת הבראנץ', הפתוחה לקהל הרחב בכל ימות השבוע, תוכלו לבחור בין שני עולמות של קברט או תאטרון שייקספירי קלאסי, שיוגשו לאורחים באמצעות לבוש קלאסי הקורץ למחוזות הבמה ונצנוץ האורות עם כלים מקוריים-פרופס לבחירה שיעצימו את החויה ויהפכו אותה לתאווה לעיניים ולבטן גם יחד.

  • ארוחת בוקר במלון 65
  • ארוחת בוקר במלון 65
  • ארוחת בוקר במלון 65
  • ארוחת בוקר במלון 65

Café 65

בקומת הכניסה של מלון 65 מרשת מלונות אטלס שוכןCafé 65 המקום הצבעוני והשוקק מציע ארוחת בוקר מוקפדת ותפריט המתאים לאורח החיים העירוני של תושבי השדרה בשעות הבוקר והצהריים ובסופי שבוע בראנץ’ מפנק במיוחד.

Market House

בוקר טוב יפו!
בלב שוק הפשפשים ובמרחק צעדים מחוף הים ונמל יפו העתיקה, ארוחת הבוקר של מלון “מרקט האוס” שפתוחה לקהל הרחב היא פתיח מושלם לטיול יפואי.
מחומוס הבית, דרך סוגי שקשוקות ועד “סביח אל חיר”- מגש סביח, ארוחת הבוקר שמציע המלון מציגה את המיטב של המטבח היפואי עם מזנון אלגנטי, מגוון, כשר ומוקפד, שמביא לצלחת את הפסיפס של ההוייה היפואית הייחודית והססגונית.

Shalom&Relax

אלגנטיות של סלון ביתי וחם, ישיבה ברוגע על ספות בגווני כחול-לבן וורוד עתיק עם הקפה הראשון של הבוקר, כשהים שנמצא במרחק נגיעה הוא תבלין שאין באף ארוחת בוקר אחרת- ככה יכול להתחיל היום שלכם עם ארוחת הבוקר של מלון שלום. עם בופה צבעוני, בר סלטים ססגוני, עמדת בריאות, מבחר מיצים טריים ומנות חמות לבחירה. תמיד אמרו לנו שארוחת הבוקר היא החשובה ביום, במלון שלום היא גם הנכונה ביותר!

Join Us