מלונות עם כלבים

הנחה לחברי מועדון

מעוניינים לשבור את השגרה עם חופשה, לחגוג עם הילדים בעיר הגדולה, אולי לצאת לנופש רומנטי בעיר הבירה? להיפגש עם חברים בבית מלון?
ומה עם החברים על ארבע שהם חלק בלתי נפרד מחייכם? שוב צריך לחפש סידור, מישהו שילין אותם ויטפל במסירות או לממן גם את החופשה וגם פנסיון? הפעם הכלבים הנאמנים והאהובים שלכם באים אתכם!
מלונות עם כלבים מקבלים בברכה את החברים הפרוותיים ומתייחסים אליהם כאל בני משפחה נוספים, כל עוד כמובן מקפידים על הכללים.
רשת מלונות אטלס המציגה מבחר מלונות בוטיק קונספטואליים בקודקודים המרכזיים בתל אביב וירושלים מקבלת באהבה כלבים ידידותיים. תוכלו להתענג על חופשה מיוחדת ומושקעת ללא דאגות ולבלות זמן איכות גם עם חיית המחמד שלכם. 

אתם והכלבים נהנים ובגדול

היתרונות של מלונות עם כלבים הם ברורים: ראשית, חיסכון של כסף על פנסיון או הטרחה הנלווית למציאת מקום מגורים חלופי ואמין לכלב.
שנית, מניעת השינוי באורח החיים של הכלב והחשש לעזוב את בעל ארבע הרגליים במקום אחר או להיעדר לתקופה ממושכת יותר מהרגיל וחלילה לגרום לחרדת נטישה, כשישנם כלבים שעשויים לחוות את הסיטואציה בדרך כזאת.
לצד כל אלה יש בהחלט יתרון להביא את הכלב לחופשה למלון ידידותי לכלבים, כדי שתוכלו ליהנות מהחופשה עם הכלב, בין אם בטיולים לאורך החוף, פיקניק קסום בפארק תחת כיפת השמיים ואפילו במקומות אחרים שפתוחים לרעיון של כניסה עם כלבים כמו מסעדות שמציעות מרחב לישיבה עם הכלב.

מה צריך לדעת לפני שמגיעים עם הכלב למלון?

ברשת אטלס קשובים לצרכיהם של בעלי הכלבים ומאפשרים אירוח עם כלבים כולל כלים ייעודיים לשתייה ואוכל לכלב בכל אחד מהחדרים בתיאום מראש.
על פי מדיניות הרשת, הכלבים שמתקבלים בברכה באירוח במלונות הרשת בתל אביב ובירושלים הם כלבים עד משקל 15 ק"ג, כשבכל חדר ניתן להתארח עם כלב אחד בלבד ולא ניתן להתארח עם כלבים מסוכנים (כלבים מעל 3 חודשים שנשכו בעבר או גילו התנהגות תוקפנית או שייכים לגזע מסוכן על פי החוק להסדרת הפיקוח על כלבים).
מלונות עם כלבים מבית אטלס מאפשרים אירוח לפי התנאים שהוזכרו לעיל, אך יש לבקש מראש אישור על אירוח עם הכלב ולמסור למלון כתנאי צילום של רישיון הכלב ולחתום על מסמך מדיניות ולהתחייב לפעול על פיו.
יש לאשר שהכלב אינו מסוכן ושהוא מחוסן ומטופל נגד פרעושים, תולעים וכדומה ולהקפיד על התנהגות לפי הנחיות המלון כמו היכן מותר והיכן לא ניתן להסתובב עם הכלב.
למשל, חל איסור על כניסת חיות מחמד לחדר האוכל ולשטח הבריכה ויש להתחייב לקשור את הכלב ברצועה בשטחים הציבוריים ולא ניתן להשאיר כלבים ללא השגחה בחדר המלון יותר מדקות בודדות ויש לשמור על שקט, ניקיון ולהשתמש בכלים למזון ושתייה לכלב הנמצאים בחדר בלבד.
הכינו את בני הלוויה שלכם לחופשה בבחירת מלון עם כלבים ובדקו מראש אם הכלב אכן עומד בתנאים והקפידו על ההנחיות על מנת לאפשר חופשה נעימה לכם ולבעלי החיים.
הביאו עמכם ציוד חיוני לבעל החיים בין אם מרבץ מועדף, משחק אהוב, מזון שגרתי או חטיף פינוק וכמובן רצועה. דאגו שהכלב לא יעלה על הרהיטים במלון או יסב חלילה נזק לרהיטים, לקירות או לדלת אחרת תאלצו לשלם בגין הנזק שנגרם.

היכן נופשים עם הכלבים?

תוכלו לתכנן מבעוד מועד גם תוכנית אומנותית ופעילויות הרלבנטיות לחופשה עם כלבים ולבחור מלכתחילה מלון שקרוב לאזורים שמתאימים לבילוי עם כלבים כמו מסלולי הליכה, גנים ירוקים, מרכזים פתוחים שמאפשרים גישה עם בעלי חיים.
למשל, מלון ים או מלון טל מבית אטלס שמטיבים לגלם את הסצנה הימית שוקקת החיים וקרובים לקו החוף למי שרוצה לבלות עם הכלבים על החול הרך ולתת להם להשתכשך במים (רק אל תשכחו לנקות אותם היטב לפני שהם נכנסים חזרה למלון) או מלון עם כלבים בשם מלון סינמה, שמתכתב בעיצובו ובאווירה הייחודית עם הזירה הקולנועית ושוכן ממש מעל כיכר דיזינגוף האגדית המהווה אתר בילוי והסתובבות נהדר עם כלבים מה גם שדיזינגוף סנטר, מרכז הבילוי והשופינג הסמוך הנמצא במרחק הליכה קצר, ידידותי לבילויים עם כלבים.
מוזמנים לבחור את מלון פבריק באזור התוסס של נחלת בנימין במדרחוב האומנים קרוב לאלבני, לים ולשדרת רוטשילד, שנחשב למקום שרבים מסתובבים בו עם הכלבים ותוכלו למצוא לכלב חברים או לשבת בכיף עם בירה או על קפה וליהנות מאווירת החיים הטובים.
בירושלים מחכים לכם מלון ארתור האלגנטי הסמוך לכיכר ציון מרחק קצר משוק מחנה יהודה בו מגוון מסעדות מאפשרות כניסה עם כלבים או ישיבה עמם במרפסת או בחוץ וממלון הרמוני מלון עם כלבים בעל הצביון הנוסטלגי תוכלו להגיע לשלל אתרים אטרקטיביים בעיר הבירה ולפארקים היפים או לטייל במסלולי הטבע הקרובים לעיר.
מלונות עם כלבים מבית אטלס מלונות שמקבלים כלבים ישמחו לספר לכם על החוויה כל עוד מדובר בכלבים שעומדים בתנאים של מדיניות הרשת והאירוח שלכם ניתן ללא חיוב נוסף.
חפשו את המלון המבוקש לחופשה נפלאה עם הכלב שלכם. סיבה מעולה לכשכש בזנב בשמחה! 

לתקנון מדיניות אירוח כלבים במלונות רשת מלונות אטלס בע"מ

1. ברשת מלונות אטלס בע"מ אוהבים מאד בעלי חיים ושמחים לארח כלבים, עם בעליהם. איננו מארחים בעלי חיים אחרים, בשלב זה.
2. להלן הכללים וההנחיות לאירוח כלבים במלונות רשת מלונות אטלס בע"מ. אורח המגיע עם כלבו לאחד ממלונות הרשת מאשר בכך כי הוא קרא תקנון זה ומתחייב לפעול על פיו.
3. ניתן להתארח ביחד עם כלבים בלבד בכל מלונות רשת מלונות אטלס בע"מ.
4. בעלי הכלבים יהיו אחראים לכל נזק ו/או פגיעה שייגרמו לגוף ו/או לרכוש לכל גורם בעקבות אירוח כלבו, ומכל מין וסוג.
5. לא ניתן להתארח עם כלב שמשקלו עולה על 15 ק"ג.אורח המבקש להתארח במלון עם כלב שמשקלו עולה על 15 ק"ג יוכל לעשות כן אם יקבל מראש את אישור מנהל/ת הקבלה בבית המלון.
6. בכל חדר ניתן להתארח עם כלב אחד בלבד.
7. אסורה הכנסת בעלי חיים מסוכנים למלונות רשת מלונות אטלס בע"מ. כלב מסוכן הינו כלב בן מעל 3 חודשים שכבר נשך בעבר, כלב המגלה התנהגות תוקפנית, כלב מגזע מסוכן על פי החוק להסדרת הפיקוח על כלבים, תשס"ג-2002, התקנות מכוחו ו/או כל דין רלבנטי אחר וכלב שנולד כתוצאה מהכלאה עם כלב מגזע מסוכן המגלה דמיון פיסי או התנהגות דומה לכלב מגזע מסוכן.
8. אורח המבקש להתארח עם כלבו ימסור למלון כתנאי לאירוח צילום של רישיון הכלב וכן יחתום על מסמך מדיניות והתחייבות לפעול על פיו. האורח מאשר כי הכלב אינו מסוכן והוא מחוסן ומטופל נגד פרעושים,תולעים וכיוב'. כמו כן ינהג האורח לפי הנחיות המלון היכן מותר להסתובב עם חיות מחמד והיכן אסור להסתובב עם חיות מחמד בשטחי המלון (למשל – איסור להיכנס עם חיות מחמד לחדר האוכל ולשטח הבריכה). האורח מתחייב כי הכלב יהיה קשור ברצועה בעת שהות בשטחים הציבוריים. קיים איסור להשאיר כלבים ללא השגחה בחדרי המלון למשך יותר מדקות בודדות, וכן מתחייב אורח המתארח עם כלב לשמור על השקט, הניקיון וכיוב'.
9. רשת מלונות אטלס בע"מ תמסור לכל אורח המתארח עם כלבו כלים למזון ושתיה לכלב ובעל הכלב מתחייב לעשות שימוש רק בכלים אלה ולא בכלים אחרים של בית המלון.
10. יובהר כי אורח שייפר מאת כללי המדיניות תהא רשת מלונות אטלס בע"מ רשאית לדרוש ממנו לפנות את חדרו ולעזוב את שטח המלון לאלתר.
אין בכללים אלה כדי לגרוע מן האפשרות לאורחים בעלי מוגבלויות להתארח עם כלבי נחיה או ליווי – לאחר הצגת אישור מתאים.  

  מלון בקסטייג'

  רחוב בילינסון 6, תל אביב

  בניין תיאטרון האהל המיתולוגי הסמוך לכיכר דיזנגוף הוא בית והשראה לבקסטייג', מלון שכולו בהשראת אמנויות הבמה. המבנה ההיסטורי משנת 1940 שופץ ועוצב בהשראת אחורי הקלעים של עולמות הבמה ובמרכזו אטריום המשמש כמעין במה מוארת בפנסי תיאטרון. ארוחת הבוקר, הקורצת לעולם הקברט ולתיאטרון השייקספירי, היא חווייה בפני עצמה, פרי שיתוף פעולה בין אמנית הבמה יעל רסולי ושף עידו פיינר. גג עם נוף אורבני ופינות ישיבה נעימות, הופעות של זמרים ושחקנים וכל קסמי תל אביב שנמצאים ממש מעבר לדלת מייצרים יחד חופשה שהיא לא פחות מהצגה.  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • Happy Hour
  • טיפולי ספא

  מלון פבריק

  נחלת בנימין 28, תל אביב

  חנויות בדים, אריגים ומוצרי תפירה ברחוב נחלת בנימין ההיסטורי משמשות השראה למלון פבריק, הממוקם בלב תל אביב בשכונת נחלת בנימין שהפכה בשנים האחרונות לאזור הכי אטרקטיבי עבור הצעירים, עם חיי הלילה תוססים, מסעדות וברים הכי טרנדיים בעיר. מבנה המלון שימש בעבר כמפעל מתפרות וכיום 43 חדרים ומבואה משלבים בהם קוסמופוליטיות ואורבניות, עיצוב תעשייתי מחוספס, אמנות עכשווית ווויב ניו יורקי. חדרי המלון מעוצבים בסגנון נקי, חם ומפנק, שמזמין למנוחה לאחר בילוי בעיר ללא הפסקה. גולת הכותרת של המלון הוא בר הקוקטיילים Bushwick הותיק והמפורסם המחבר בין ברוקלין לתל-אביב. בגג המלון גינה ירוקה המשקיפה לנוף העירוני עם פינות ישיבה נוחות ועיצוב אקלקטי. להשלמת החופשה האורבנית האולטימטיבית אורחי המלון יכולים ליהנות בגג המלון משיעורי יוגה בשקיעה.

  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • Happy Hour
  • חניה קרובה בתשלום

  מלון 65

  שדרות רוטשילד 65, תל אביב

  במרכז שדרות רוטשילד, עורק בילוי ופנאי מרכזי בתל אביב, מיתמר מלון 65 מעל צמרות עצי הפיקוס. בחלל הפנימי משתלבים דימויים פוסט קולוניאליים מראשית המאה ה-21 ונגיעות מקומיות לכדי שפה עיצובית ייחודית, מקורית ונעימה לעין. גינה מטופחת בכניסה למלון משקיפה על שדרות רוטשילד ובמבואה פועל Café 65, המגיש לאורחי המלון וללקוחות חוץ את אחת מארוחות הבוקר הטובות בעיר ובראנץ' מפנק. מלון 65 הוא מופת לאירוח מוקפד, לבבי ואישי בלב העיר הלבנה.

  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • טיפולי ספא
  • ללא עישון
  • מלון ארטיסט

  מלון ארטיסט

  בן יהודה 35, תל אביב

  מלון ארטיסט הינו מלון בוטיק ונקודת מפגש תרבותית המוקדש לאמנות ישראלית עכשווית. ממוקם בלב-ליבה של תל אביב ובמרחק פסיעה מחוף בוגרשוב, מלון ארטיסט מחבר את אורחיו למקומות התוססים ביותר בעיר ולסצינת האמנות והעיצוב המקומית. בנוסף לאמנות מעולה, המלון מציע בסיס מצויין לחופשה שמשית לצד עיצוב פנים מוקפד, מוצרי טיפוח איכותיים וארוחת בוקר תל אביבית עשירה.
  נשמח להציע לאורחינו המלצות לתערוכות שוות, אירועי אמנות יוצאי דופן, מקומות בילוי תרבותיים ובתי קפה החבויים באוצרות אדריכליים בקרבת המלון (שאלו אותנו על ״מפת עיר ארטיסט״). מלון בוטיק ארטיסט על 60 חדריו מתנהג כמו גלריה לאמנות עכשווית, בה מוצגים אמנים מן המובילים בישראל, מאוסף האמנות (ORS) של דורון סבג לצד יצירות מותאמות למלון ולחדרים, שנוצרו על ידי אמנים מקומיים מבטיחים.

  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • חניה קרובה בתשלום
  • חדר כושר

  מלון טל

  רחוב הירקון 287, תל אביב

  סמוך לחוף מציצים ולבתי הקפה שבנמל תל אביב ממוקם מלון טל האלגנטי. 123 חדרים המדמים סלון ביתי חם מציעים מפלט מהמולת העיר בחווית אירוח מפוארת או שהייה עסקית מפנקת ומרגיעה כאחד. חוף הים, הטיילת ופארק הירקון מזמנים שלל פעילויות לכל המשפחה במרחק הליכה קצרה, וגג המלון המשקיף לים הוא מקום מושלם לסיים בו את היום על כוס יין מול השקיעה. המלון הינו כשר ומעניק לאורחיו אירוח על בסיס חצי פנסיון ופנסיון מלא לקבוצות גדולות בהזמנה מראש.

  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • חניה קרובה בתשלום
  • חדר כושר

  מלון ים

  כ"ג יורדי הסירה 16, תל אביב

  מלון ים הסמוך לנמל תל אביב מציע חוויית חופשה צעירה ותוססת במרחק הליכה קצרה מהחוף. יצירה של אמני הגרפיטי, פריטים מקוריים ואלמנטים מעולמות הסקייט בורד, הגלישה והשיט משקפים את תל אביב כעיר ללא הפסקה בבריזה מלטפת מול שקיעה רומנטית. לטרוף את החיים, לעשות עסקים או פשוט ליהנות מכל מה שיש לחוף הים להציע – במלון ים תוכלו לגלוש לחופשת ספורט או פינוק על רקע נוף כחול מאופק לאופק.

  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • חניה קרובה בתשלום
  • ללא עישון

  מלון מרקט האוס

  בית האשל 5, תל אביב

  סמוך לכיכר השעון, הלב הפועם של יפו, נמצא רחוב בית אשל, רחוב המלונות הראשון ביפו, שבו נפתח מלון הבוטיק מרקט האוס. חלון שקוף ברצפת המבואה חושף את עברה המפואר של העיר בשרידים ארכיאולוגיים של קאפלה ביזנטית מהמאה השמינית לספירה. עיצוב המלון מושפע מאווירת שוק הפשפשים הסמוך, בפריטים ואמנות המבטאים קסם אוריינטלי. במלון 44 חדרים המשתלבים במקצב החיים התוסס, ובחלקם מרפסת המשקיפה לשוק וליפו העתיקה, ולופט אלגנטי מלא באור, בסטייל ובאווירה ביתית חמימה.

  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • טיפולי ספא
  • חניה קרובה בתשלום

  מלון סנטר שיק

  זמנהוף 2, תל אביב

  בלבה הפועם של תל אביב ובמרחק הליכה מחוף הים, מלון סנטר שיק משמר את המורשת האדריכלית והתרבותית של העיר הלבנה. מבנה באוהאוס ששופץ בקפידה הוא בית ל-54 חדרים בהשראת שנות ה-50 וה-60 העליזות. המבואה מוקדשת לדמויות איקוניות, שרישומים הומוריסטיים שלהן מעטרים את הקירות. מרפסת גג שופעת צמחייה ירוקה מזמינה התמסרות לבריזה ולשעה קלה של שיק ושלווה מול קו הרקיע האורבני.

  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • אופניים חינם
  • גג

  מלון סינמה

  זמנהוף 1, תל אביב

  בכיכר דיזנגוף המיתולוגית בלב תל אביב שוכן מלון "סינמה", לשעבר קולנוע "אסתר" המיתולוגי גם כן. כל קיר ופינה שואבים את האורחים לסרט נוסטלגי בתצלומי ענק, גזרי עיתונים מראשית המאה, מצלמות עתיקות וכרזות מראשית ימי הקולנוע בישראל. אדריכלות באוהאוס המאפיינת את העיר הלבנה עוטפת את האורחים בעושר תרבותי, כאשר 83 החדרים מתכתבים עם תקופת הזוהר של המסך הגדול. גג מרהיב המשקיף לכיכר דיזנגוף משלים חוויה קסומה של חופשה אורבנית מהסרטים.

  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • חניה קרובה בתשלום
  • גג

  מלון ארתור

  דורות ראשונים 13, ירושלים

  סמוך למדרחוב בן יהודה שבלב ירושלים שוכן מלון ארתור כתזכורת חיה ומוחשית לעברה המפואר של העיר. עיצוב מודרני רומנטי בהשראת שנות ה-30 של המאה שעברה וטקסטילים צבעוניים אתניים ברוח התקופה העות'מאנית מייצרים בכל אחד מ-54 החדרים אווירת קסם אינטימי ושלווה נינוחה. המפגש המרתק בין תרבויות, שמייחד את ירושלים, משתקף במלון בעל הדר מלכותי, ספוג באדי ההיסטוריה ומסתורין תקופתי.


  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • חניה קרובה בתשלום
  • כשר

  מלון הרמוני

  יואל משה סלומון 6, ירושלים

  בסמוך לרחוב נחלת שבעה ובמרחק דקות הליכה משער יפו והכותל המערבי שוכן מלון הרמוני, שמתמזג עם העיר העתיקה והחדשה בהרמוניה מופלאה. העיצוב והאווירה מוקדשים לפנים השונות, לגוונים ולניחוחות המרכיבים את ירושלים, העיר המרתקת ביותר בעולם. 60 החדרים המשקיפים אל גגות וסמטאות ירושלים משדרים אלגנטיות מאופקת, ותקרת המבואה מכנסת את הלאומים והדתות שבעיר ומפארת את יופייה ואת מורכבותה של הבירה. ריהוט שנאצר בקפידה ופריטים ייחודיים משלימים פסיפס מרהיב של הקסם הירושלמי, המתבטא בעושר התרבותי של העיר ובתחושת קודש האופפת אותה.

  • מיקום מעולה
  • Pet Friendly
  • Free Wi Fi
  • אופניים חינם
  • כשר